Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

   Головний шаховий фінал року відбувся з 20 по 27 листопада в МБК «Залізничник» м. Сарни. Змагання пройшли за коловою системою з контролем часу 20 хвилин до закінчення партії кожному. Право розіграти першість отримали 12 кращих шахістів за підсумками кубкового сезону. Виключенням, щоправда, стала вимушена заміна Віктора Сергійчука та Анатолія Романюка на Андрія Чернєцова та Віктора Макаревича.
  Загалом же з перших турів почалися несподіванки одна за одною. Як результат, вже після другого туру тільки Микола Копищик, Олександр Цицюра та Олексій Жакун не мали втрат. А після третього туру залишився тільки Олексій Жакун. Власне кажучи, захоплене лідерство представник Дубровиці вже не віддав нікому. Вдало зіграні партії проти головних конкурентів на старті надихнули та надали впевненості на всю турнірну дистанцію. У підсумку вже після восьмого туру ім’я переможця було відоме. Решті учасників довелося боротися тільки за другу та третю сходинку. При більш-менш рівній грі шахістів за рахунок більшого досвіду і участі в подібних турнірах друге місце здобув Олександр Параниця. Третім фінішував його батько – Віктор. який випередив Петра Куклу тільки завдяки перемозі в особистій зустрічі. Петро, до речі єдиний, хто зумів переграти переможця. П’яте місце дісталося прогресуючому в останній час Миколі Копищику.
     Турнір відбувся за фінансової підтримки мережі магазинів «Будівельник» (керівник Коханевич Г. Г.)

   

     p.s. Не можна не відзначити, що свою відсутність на фіналі Віктор Сергійчук компенсував перемогою в обласному шаховому турнірі серед голів сільських, селищних та міських рад, а також зумів здобути третє місце та гідно представити Рівненщину на всеукраїнських змаганнях подібного типу.
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.