Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

   Відбір до фінальної стадії чемпіонату області з шахів пройшов минулими вихідними в обласному центрі. До нового приміщення шахового клубу зібралося 60 поціновувачів древньої гри майже з усіх районів нашого краю. Хочеться відзначити з самого початку, що турнір був організований та продуманий як найкраще. По-перше із задоволенням грали новими фігурами і на нових дошках; не було зайвої метушні, нумерація столів лишала зайвого клопоту пошуку суперника. По-друге зусиллями президента обласної федерації учасники безкоштовно були розміщені в комфортному готелі ,, Оптима’’ – за що окрема подяка від учасників. По-третє шаховий рух на Рівненщині набрав масового розмаху, турніри проводяться часто і вже в більшості сформувалась певна шахова культура, що дозволяє толерантно проводити усі старти, а незначні конфлікти та суперечності авторитетно вирішуються рішеннями суддів та апеляційного комітету. Грали за швейцарською системою 9 турів. Тривалість туру 60 хв.

   В результаті переможцем змагань став Юрій Кошмак із Здолбунова. Його здобуток 7,5 очок. Другим на фініші став Пасько Микола, який представляв Дубно, його результат 7 очок. Третій також представник Здолбунівщини – Анатолій Кирилюк – 6,5 очок. Такий же результат продемонстрував прогресивний шахіст з Рівного Василь Данилюк. П’ятий з тими ж 6,5 очками шахіст з міста Дубно Попов Анатолій. Шосте місце посів наш Дмитро Андрєєв. В його активі 6,5 очок і другий рік поспіль успішна кваліфікація до обласного фіналу.

   З постійних учасників володимирецьких етапів кубку району також грали: Петро Кукла, який весь турнір провів серед лідерів. Лише остання партія проти Данилюка позбавила його місця серед призерів. Адже перемога в останньому турі гарантувала йому бронзу, Але, на жаль, прикра поразка в ендшпілі за рівної гри залишила нашого шахіста на дев’ятому місці. Сашко Параниця зіграв декілька партій не зовсім уважно, набрав 6 очок і посів 11 місце. Клімцов Андрій досяг персонального рекорду 5,5 очок в турнірі подібного рівня, Юрій Римарчук та Андрій Ткачук набрали по 5 пунктів, Саша Касянчук – 4, а от у Наталки Снітко гра дещо не пішла. Її підсумок 2,5.

   На завершення турніру була проведена обласна шахова конференція. Шаховий актив переобрав керівництво обласної федерації. За плідну роботу на ниві розвитку шахів на Рівненщині беззаперечну підтримку отримав діючий керівник Володимир Ковальчук, який є віце-президентом федерації шахів України. Також відбулася урочиста церемонія нагородження кращих у 2014 році. І приємно відзначити, що нашу федерацію визнали кращою районною федерацією шахів в області, кубок та грошову винагороду отримав голова Дмитро Андрєєв. За продуктивну роботу по розвитку шахів на Володимиреччині на одне з місць віце-президента обласної федерації шахів обрали Юрія Римарчука.

  А в нашому районі, незважаючи на фінансову скруту, не зменшили кількість етапів відкритого кубка району з шахів. До одинадцяти етапів додали один командний етап, що на думку організаторів, в складних умовах останнього часу додасть командного та патріотичного духу шаховим змаганням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.