Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

   Естафетна паличка з проведення шахових змагань дійшла своєї черги і до Дубровиці. Районною шаховою федерацією заплановано проведення у поточному році чотирьох турнірів відкритого типу, подібних до тих, що проводяться в області та інших районах. Перший з них відбувся у неділю  21 лютого у прикордонному селі Жадень і був присвячений пам’яті Арсена Левковича. Паралельно грали у двох категоріях: першість серед дорослих та баталії серед школярів. Обидва турніри грались за швейцарською системою у сім турів і зібрали загалом 41 учасника. Зручність проїзду за рахунок руху дизель-поїзда дозволила значним чином підсилити склад учасників гостями із сусідніх Сарн. Власне кажучи, саме вони і виконували роль першої скрипки під час змагань і, в підсумку, вибороли всі призові місця. Конкуренцію їм намагались скласти господарі Жакун та Ткачук, але перший програв особисту, принципову зустріч Ткачуку та Галагану, а другий з організаційними клопотами не зумів повноцінно налаштуватись на весь турнірний шлях. Переможцем же  із результатом 5,5 очок став Володимир Галаган. Друге місце Олександр Параниця, третє Параниця Віктор. Обоє набрали по 5 очок. Замкнув п’ятірку Микола Копищик.

   Не менш цікавим видався турнір серед школярів. Перших два місця посіли місцеві шахісти обидва Олександри Легкий та Буян. Третім став представник райцентру також Олександр Потер.

  Турнір відбувся за організаційних зусиль Дубровицької районної федерації шахів (голова Ткачук А.П.), а також за підтримки дубровицького держлісгоспу та депутата районної ради Перепелиці Володимира Олександровича.

 Наступний турнір анонсований на травень.

І етап кубка Дубровицького району з шахів серед дорослих с. Жадень 21 лютого 2016 р.

І етап кубка Дубровицького району з шахів серед дітей с. Жадень 21 лютого 2016 р.

 

 

Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.