Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

  Дев'ятого вересня на базі Мульчицького лісництва відбулися змагання серед працівників лісового господарства, які були приурочені до їх професійного свята. У змаганнях з волейболу, перетягування канату, шахів та шашок прийняли участь більше сотні лісівників з 17 лісницв району. Змагання проходили за підтримки дирекції та профспілкового комітету районного лісгоспу.
Найтривалішими були змагання з волейболу через високу конкурентність та напружену боротьбу практично у кожному матчі. Фаворитами змагань були лісивники з Рафаліки, які й здобули перше місце. Хоча Полицьке лісництво змусило понервувати переможців, показавши гідну гру у фіналі. Третіми стала команда Озерецького лісництва.
За схожим сценарієм проходили змагання з перетягування канату, де знову тріумфували рафалівчани. Щоправда фаворитами змагань були тяжи з Мульчиць, яким не вистачило свіжості на останній ривок. Третє місце "витягнули" лісивники з райцентру.
В інтелектуальних видах подібної гегемонії не спостерігалося. Так у змаганнях з шашок загальну перемогу, не зазнавши жодної поразки, здобув Адріан Лігашевський з Антонівського лісництва. Другим став Тарас Хильчук, який представляв Мульчицьке лісництво. У грі за третє місце сильнішим виявився Ярослав Міхєєв зі Степангородського лісництва, залишивши поза призами Тараса Павлюка, який представляв Цепцевицьке лісництво.
Найбільша ж увага була прикута до шахових змагань. Адже саме в цьому турнірі прийняв участь директор Володимирецького лісгоспу Олександр Мисько. Що у такому веселому колективі не могло пройти без додаткової інтриги. Слід сказати, що Олександр Степанович не задовільнився лише участю, а витримавши додатковий тиск від підвищенного ажіотажу, показав приклад справжньої боротьби. Як підсумок - почесне четверте місце. Кривдником директора у грі за третє місце став Віктор Снітка з Воронок (запам'ятаємо це - жартували колеги!), який відповідно став третім. Свій другий фінал за день програв Тарас Хильчук, видно таки далося взнаки навантаження від участі одразу у двох видах. А загальну перемогу закономірно, не зазнавши жодної поразки, здобув Ігор Губеня з Красносільського лісництва.
Відтак загальнокоманду перемогу здобуло Рафалівське лісництво, з чим їх щиро привітали колеги. Безсумніву, маючи три других місця, загальнокомандне друге місце посіло Мульчицьке лісництво. І за третє місце сперечалися лісивники з Антонівки та Красносілля. Перші виявилися сильнішими і в перетягуванні канату і у волейболі. Тож загальнокомандний третій результат у Антонівського лісництва.
Всі переможці та призери отримали грошові премії. Кожне лісництво отримало у подарунок набір шахів, шашок та волейбольний м'яч (такий самий подарунковий пакет отривам наймолодший учасник змагань Богдан Івчик). Натяк зрозумілий - тренуйтеся хлопці! Адже вирішили, що така спартакіада стане традиційною. Що не може не радувати, оскільки в нашому районі не так вже й багато спортивних стартів. І навіть не згадаю одразу, коли на такому рівні проходили змагання з більш ніж сотнею спортсменів.
І, звісно, змагання у такому дружньому колективі прогнозовано завершилися святковою юшкою. Під час смакування якої кожен мав можливість поділитисяя своїми враженнями від змагань. А у підсумку лісивники щиро подякували дирекції та профспілковому комітету за якісно організоване дозвілля. Та обіцяли через рік, після тренувань, показати ще кращі результати!

                                                                                                                                      Суддя змагань Дмитро АНДРЄЄВ.
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.