Company Logo

  

Кубок 2019

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

    З 21 по 29 березня в Рівному проходив фінал чемпіонату області з шахів 2015 року. з числа учасників наших баталій до фіналу зуміли пробитись Олексй Жакун, Василь Данилюк та Дмитро Андрєєв. Втім останній не зміг стартувати у головних шахових змаганнях області.

   За підсумками попередніх змагань 14 кращих шахістів Рівненщини з Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського районів та міста Рівне за коловою системою виборювали звання найсильнішого. З результатом 9 очок з 13 можливих чемпіоном Рівненської області в чергове став Матвійчук Олександр, 2 місце у Петренка Олександра, 3 місце у Кохно Олександра (всі з Рівного). Кращі інтелектуальні спортсмени нагороджені медалями, грамотами, цінними призами, а найсильніший шахіст області до того ж отримав красень-кубок. Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир).

Шахові баталії у визначенні найсильнішого шахіста Рівненської області 2015 року тривали протягом 9 днів. Нарешті головний турнір сезону відбувся в шаховому клубі. Нове приміщення та сучасний шаховий інвентар мотивували учасників до здобуття творчих успіхів. Додала інтриги турніру участь багаторазового чемпіона області 80-х років, майстра спорту міжнародного класу Лабенського Ігоря. Також, до фаворитів змагання долучився чемпіон області 1998 року Клюка Сергій. Як наслідок, за складом учасників цьогорічний фінал чемпіонату видався одним з найсильніших за останні роки.

   Головною несподіванкою початку турніру стали результати дебютанта фінальних змагань дубенчанина Паська Миколи. Наймолодший учасник одноосібно очолив турнірну таблицю з 5 очками після 6 турів. В наступних турах недооцінки його можливостей серед учасників вже не спостерігалося.

    Результати ключових ігор в середині турнірної дистанції фактично стали вирішальними в боротьбі за чемпіонство. На цей момент визначилися основні претенденти. Однак тільки один грав стабільно, без несподіваних очкових втрат – це Матвійчук Олександр. В результаті за 3 тури до закінчення чемпіонату він на 1,5 очка відірвався від переслідувачів. В деякій мірі цьому посприяв календар ігор, оскільки з основними суперниками він грав в заключних турах. В підсумку, зігравши внічию в 11 та 12 турах, чинний чемпіон так і залишився недосяжним з 1,5 очковим гандикапом.

Отже, вп’яте та втретє поспіль Матвійчук Олександр здобув звання чемпіона області. До цього він перемагав в 1996, 2009, 2013 та 2014 роках. Наші вітання!

 

Підсумкова турнірна таблиця:

1. Матвійчук Олександр (Рівне) – 9

2. Петренко Олександр (Рівне) - 8,5

3. Кохно Олександр (Рівне) - 8,5

4. Шинкарчук Максим (Рівненський р-н) - 8,5

5. Лабенський Ігор (Рівне) – 8

6. Клюка Сергій (Рівне) - 8

7-9. Кошмак Юрій (Здолбунів) – 6,5

7-9. Кононець Ігор (Костопіль) - 6,5

7-9. Пасько Микола (Дубно) - 6,5

10. Сєдлов Віктор (Рівне) - 5

11. Данилюк Василь (Рівне) – 4,5

12-13. Намінський Ігор (Здолбунів) - 4

12-13. Жакун Олексій (Дубровиця) - 4

14. Борзенко Йосип (Здолбунів) - 3,5

За матеріалами: http://rivnechess.at.ua

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.