Кубок 2018

Партнери

НАШ КРАЙ

logo

Таким, що втрачає популярність можна назвати останній з етапів відкритого кубка району, що відбувся у селі Великий Жолудськ. Автоматично виникає питання про доцільність проведення етапу у наступному році. То ж на старті були лише вісім учасників, які позмагались за круговою системою. Потішним у цій ситуації є лише те, що переможцем етапу у справедливій боротьбі став юний Данило Лобанов, який зумів переграти усіх окрім Дмитра Андрєєва. Їх особиста партія закінчилась у нічию. То ж Данило зі 6,5 очками перший. Андрєєв здобув шість очок та фінішував другим. Юрій Римарчук поступився згаданим двом шахістам, здобув п’ять очок та фінішував третім.

Великий каламбур утворився після останнього етапу і у загальному заліку. За відсутності конкурентної боротьби лідерство повернув Дмитро Андрєєв, що має 168 балів, У Кота лишилось 154. Гострою видається боротьба за третє місце, що розгорнеться між Лобановим, Римарчуком та Абрамчуком. І ще за результатами звітного етапу шанси закріпитись у фінішній десятці отримали Наталія Волосячик та Ігор Губеня.