Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

Маємо нового чемпіона!

18-20 січня у колегіумі пройшов чемпіонат Володимирецького району з шахів 2019 року. Турнір зібрав кращих учасників Кубка району-2018 за винятком сарненчан, в яких не вийшло приїхати. Також не зміг позмагатися бронзовий призер Кубка Данило Лобанов, який захищав честь Вараша на учнівській олімпіаді 20 січня.

Турнір вже традиційно був рейтинговим, тому розслаблятися визнаним фаворитам було небажаним. Про що й свідчить фінальна таблиця. Без великих несподіванок четвірка кандидатів розташувалася зверху турнірки. А «темна конячка» чемпіонату, срібний призер Кубка, Андрій Кот – одразу за ними, показавши солідну гру, став п’ятим.

На останньому етапі Кубка-2018 у Рафалівці ці ж 4 кандидати виясняли стосунки між собою. Тоді одразу троє з них (Жакун, Андрєєв, Іллюк) фінішували з однаковим показником по 7,5 очок. Середній Коефіцієнт Бухгольця їх так і розставив. І трошки відстав Данилюк. Василь, певно, зробив висновки і вже через місяць впевнено бере реванш, набираючи 8 з 9! Вітаємо нового чемпіона Володимиреччини!

Втім, була дуже велика ймовірність того, що всі четверо фінішують з показником у 7 очок. В останній партії Данилюка влаштовувала навіть нічия у матчі проти Олександра Касянчука, що можливо і зіграло свою роль. На момент падіння прапорця у Олександра, на дошці він мав ферзя проти слона! Ця партія яскраво закрила цікавий, інтригуючий турнір і засвідчила, безумовно, заслужену перемогу Данилюка.

Додатковий показник, щоправда вже Бергер, знову був на боці Жакуна, він другий. Замкнув трійку призерів Андрєєв, четвертий Іллюк. А головною несподіванкою став невдалий виступ Петра Кукли, який перед нашим турніром «наробив шороху» на чемпіонаті Сарненського району.

Хотілося б ще відзначити результати, які визначили долю призів. Це перемоги Данилюка над Іллюком, Жакуна над Андрєєвим та Кота над Жакуном.

Турнір пройшов дружньо, без конфліктів, за що окремо на офіційному закритті шахісти подякували організаторам

           Турнірна таблиця:

1. Данілюк Василь, 2240 Рівне - 8
2. Жакун Олексій, 2125 Дубровиця - 7
3. Андрєєв Дмитро, 2252 Володимирець - 7
4. Іллюк Петро, 2235 Березне - 7
5. Кот Андрій, 2028 Вараш - 5,5
6. Касянчук Олександр, 1934 Вараш - 3,5
7. Римарчук Юрій, 2002 Довговоля - 3
8. Кукла Петро, 2141 Городець - 3
9. Хильчук Тарас, 1895 Березне - 1
10. Симонюк Валентин, 1915 Володимирець - 0
 
 
 
 
 
 
 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.