Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

Чемп 2015
Традиційно шаховий сезон на Володимиреччині розпочався з проведення чемпіонату району. Другий рік поспіль першість розігрується у відкритому форматі. Відбір учасників здійснюється за підсумками кубка району попереднього року. Таким чином організаторами було сформовано дві ліги. До першої увійшли 10 учасників кращих шахістів – лідерів кубка 2014 (з додатковим критерієм участі у 5 етапах), а до другої решта місцевих учасників, загалом 14 шахістів. При цьому варто зауважити, що рівень учасників головного турніру був досить високим, підтвердженням цього є середній всеукраїнський рейтинг – 2061. Змагання пройшли за коловою системою з контролем часу 30хв до закінчення партії кожному шахісту.

Початкові тури не мали несподіваних результатів. Топ-лідери почали з перемог: Андрєєв виграв у Дрималика, Жакун у Клімцова. Принципова партія між Андрєєвим та Жакуном завершилась перемогою господаря. В той же час нічия зафіксована у зустрічі між Параницею молодшим та Толочиком. Петро Кукла розпочав турнір з поразки від Юрія Римарчука, нічиї з Параницею Віктором та перемоги над Андрієм Толочиком. Невдалим вийшов старт для Андрія Ткачука. У першому турі він переміг Параницю Віктора. А потім відбувся крах амбітних надій та сподівань. Три поразки поспіль від Толочика, Клімцова та Андрєєва відкинули його з претендентів на п’єдестал. Хоча при цьому в останній партії Андрій переміг у Дубровицькому протистоянні одвічного і принципового суперника Олексія Жакуна. Таким чином на проміжному фініші після першого дня були Дмитро Андрєєв 4,5 очок, Олександр Параниця 3,5; Толочик -3 ; Кукла – 2,5; Римарчук – 2,5; Жакун 2,5.

На результати другого дня шахових баталій, напевно, вплинули вечірні бліц-турніри. Так, у шостому турі лідер поступився Юрієві Римарчуку. Параниця Віктор програв Андрію Клімцову, а Олексій Жакун продовжив свої невдачі, програвши Петру Куклі. Далі Римарчук переміг Жакуна, Параниця Олександр виграв у Петра Кукли, а Параниця Віктор та Дмитро Андрєєв розійшлись миром. Потім Римарчук прогав Параниці О.; в той же час Андрій Толочик переміг Андрєєва і визначились претенденти на перемогу – Параниця Олександр та Андрій Толочик. В останньому турі Жакун та Толочик зіграли в нічию, а Сашко звитягою над батьком зафіксував перемогу у турнірі з результатом 7 очок з 9. При чому всю турнірну дистанцію переможець пройшов без поразок, що й підтверджує закономірність його здобутку. Другий Толочик 6,5 очок. Третій Дмитро Андрєєв 6 очок.

Цікавими і захоплюючим виявились змагання у другій лізі. Сенсаційну перемогу тут здобув учень 7 класу Кузнецовської ЗОШ №1 Андрій Кот (вихованець О.Б. Макоєдова). В його пасиві поразки від шкільних друзів Сєрова та Кузьменка, та нічиї з Хомчуком Никифором та Кошмаком Леонідом – решта партій виграні. Результат 10 очок, підсумок - перемога! Друге місце посів Валентин Симонюк - також 10 очок, але гірший коеф. Бергера. Третє місце у Наталії Снітко 9 очок і кращий коефіцієнт. Четвертий Касянчук, п’ятий Успенський – у обох по 9 очок.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, кубками та призами. 
Фоторепортаж з місця подій: 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.