Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

19-20 січня у Володимирецькому колегіумі пройшов чемпіонат району з шахів. Турнір проходив у двох лігах: 10 шахістів у першій і 11 – у другій. Грали по коловій системі, з контролем часу по півгодини на кожного гравця. Присутність на чемпіонаті Володимиреччині кузнецовців вже стало нормою, а от запрошення кращого з «легіонерів» за підсумками Кубка стало новинкою. Мета подібних запрошень – збільшити конкуренцію та, відповідно, покращити рівень гри місцевих шахістів. І, забігаючи наперед, скажемо, що оргкомітет районних шахових змагань впевнено справляється з поставленою задачею. Отже у першій лізі зійшлися краща десятка за підсумками Відкритого Кубка Володимирецького району: Дмитро Андрєєв (Володимирець), Петро Кукла (Городець), Іван Хомич (Воронки), Володимир Кравчук (Б.Воля), Юрій Римарчук (Довговоля), Андрій Ткачук (Дубровиця), Михайло Дрималик (Рафалівка), Андрій Клімцов (Володимирець), Валентин Симонюк (Володимирець) та Іван Когут (Кузнецовськ).Слід завважити, що доволі несподівано в лідери вирвалися троє шахістів (Римарчук, Кукла, Андрєєв), і вже після першого ігрового дня була зрозуміла трійка призерів. Фаворитом змагань був діючий чемпіон району та незмінний переможець Кубка кандидат у майстри спорту Дмитро Андрєєв. Він одразу почав доводити свою перевагу, набравши 7 очок з 7 можливих у перших семи турах. У Кукли за два тури до завершення турніру було 6,5 очок, у Римарчука – 5 очок. В передостанньому турі Римарчук виграє в Кукли, а Андрєєв грає внічию з Клімцовим. Інтригу закручувало й те, що в останньому турі між собою грали Кукла і Андрєєв. І цього разу Куклі вдалося виграти незручного для себе суперника, тож фінішували обидва шахіста з однаковим багажем очок — по 7,5. Римарчук свою партію виграв і, набравши 7 очок, стає третім призером чемпіонату.Натомість всі чекали на завершення останньої партії Когут – Дрималик. Оскільки для визначення переможця довелося рахуватися з коефіцієнтом Бергера. І беручи до уваги те, що Дрималик зіграв внічию з Куклою, останньому була небажана його перемога (Андрєєву в коефіцієнт рахуються всі очки Дрималика, а Куклі тільки половина). Втім Дрималик переміг, що не тільки принесло йому п’яте місце (4,5 очка), а й «відірвало» від Клімцова рівно на стільки, аби коефіцієнт Андрєєв став кращим за коефіцієнт Кукли на 0,5 бали. Тож у такій запеклій боротьбі Андрєєв знову стає чемпіоном району, а Кукла, як і в Кубку, фінішує другим. Щоправда кінцівка змагань вкотре нагадала про те, що грати треба до кінця. А розслабленість в останніх турах, яким не був відрив від найближчого переслідувача, може дорого коштувати.

Четверте місце посів Володмир Кравчук (5 очок), який хоч і провалив перший ігровий день, зумів зібратися на другий. В останньому турі він виграв У Ткачука, який у підсумку залишився на шостій позиції (3,5 очка). Словом, перша шістка практично збіглася з результатами Кубка. Тільки Дрималик витіснив з неї Хомича, в якого гра на чемпіонаті не пішла і «бронзовий» призер Кубка фінішував лише сьомим (3,5 очка). Восьмим став Клімцов (2,5 очка), дев’ятим Симонюк, десятим Когут, в них по 2 очка.

Другу лігу доволі впевнено виграв ветеран з Кузнецовська Никифор Хомчук, набравши 8 очок з 10 можливих. Якщо брати до уваги районний рейтинг, то все логічно, адже саме Хомчук зупинився за крок від кращої десятки. Втім, все ж, певну боротьбу йому змогли нав’язати Володимир Яким’юк з Полиць та Федір Успенський з Воронок, які набрали по 7,5 очок і посіли відповідно друге й третє місця. Четвертим став Олександр Макоєдов з Кузнецовська, який набрав 6,5 очка, стільки ж очок і п’яте місце у Володимира Деркача з Воронок. Шостий Губеня Ігор з Красносілля (6 очок), сьома Снітко Наталія з В.Жолудська (5,5), восьмий Іван Красько з В. Жолудська (4,5), дев’ята Тетяна Деркач з Воронок (2), десятий Олександр Губеня з Дубівки (1), останній Віктор Снітка з Воронок, який не набрав жодного очка.

Турнірна таблиця – 2013

 

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.