Company Logo

Кубок 2017

Партнери

НАШ КРАЙ

Переконливою перемогою рівненчанина Олександра Кохна завершився сьомий етап кубка області з шахів. Відразу зауважу, що він також буде врахований як дев’ятий етап в залік відкритого кубка Володимирецького району. Змагання пройшли на день міста енергетиків із новою назвою Вараш. Загалом в турнірі, який пройшов за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 30 хв. до закінчення партії кожному прийняли участь 34 шахісти.

Нав’язати боротьбу за першість, в основному, спробували Андрєєв та Іллюк. Проте вже у третьому турі Іллюк неочікувано капітулював у партії проти Михайла Дрималика. Останній, до речі, як і Кохно з Андрєєвим розпочав турнір з трьох перемог. Далі, як виявилось, єдина втрата очок майбутнього переможця відбулась у четвертому турі. Партія між Кохном та Андрєєвим завершилась нічиєю. Також нічийна розв’язка відбулась і в наступних турах між Андрєєвим та Куклою, та Іллюком і Андрєєвим.  Такий розвиток подій зробив одноосібним лідерство рейтинг-фаворита змагань. Остаточні питання відносно переможця знялись у сьомому турі. Кохно переміг останнього потенційного конкурента Іллюка, а Андрєєв сенсаційно програв Клімцову. В той же час боротьба за другу сходинку велась гостра та безкомпромісна. До згаданих шахістів додались Касянчук та Кукла, які у передостанньому турі зіграли між собою у нічию і лишили шанси на боротьбу кожному. Найскладніше було Касянчуку.  Йому для успіху треба було шукати аргументи проти Кохна – 0:1. Андрєєв перемогою проти Кота закріпився на другій сходинці. Особиста зустріч у боротьбі за п’єдестал Кукла – Іллюк – 0:1. Перемога березнівчанина лишила його в трійці призерів. З аналогічним результатом Клімцов четвертий, а Петро Кукла п’ятий.

Приємно, що учасниками турніру стали багато школярів. Кращим серед низ із результатом 5,5 очок став Артем Кузьменко. Незвично високою була конкуренція у першості серед дівчат. Вкотре свою перевагу в цій номінації з результатом 5,5 очок довела Наталія Снітко.

Значні зміни відбулись у загальному заліку районних змагань. Після цього етапу де-юре Дмитро Андрєєв підтвердив статус найсильнішого шахіста регіону та з результатом 202 бали здобув загальну перемогу у річних перегонах. Друге місце продовжує втримувати Параниця Віктор. Його здобуток 146 балів. По 128 мають Кукла та Іллюк. Недалеко від них Жакун – 115.

Наступний – десятий – етап відбудеться 16 жовтня у селі Великий Жолудськ.