Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

    12-13 вересня в Кузнецовську в приміщенні ЗОШ № 1 відбувся 7 етап Кубка Рівненської області з шахів, який також буде врахований як дев'ятий етап відкритого кубка Володимирецького району.

 Турнір зібрав 48 учасників. До представників Володимирецького, Сарненського, Рокитнівського, Березнівського, Дубровицького, Гощанського районів приєднались шахісти з Рівного та гості з Волинської, Львівської, Хмельницької та Житомирської областей.

  Грали за швейцарською системою у 9 турів у класичні шахи з контролем часу по 30хв. до закінчення партії кожному з учасників.

  В результаті переможцем змагань з феноменальним показником у 8 очок став Володимир Янюк з Хмельниччини. Блискучий старт сім перемог поспіль і лише дві нічиї проти Хітріча та Шведзіцького в останніх турах і цілком заслужена перемога! Друге місце посів Петро Шведзіцький зі Львова 6,5 очок , а третім і кращим серед представників Рівненщини став Клюка Сергій. ті ж 6,5.

  Володимирецькі шахісти грали з перемінним успіхом. Кращим серед них був Дмитро Андрєєв, хоча  5,5 очок навряд чи зможуть задовольнити його шахові амбіції. Приблизно на своєму рівні зіграли Юрій Римарчук та Петро Кукла - їх здобуток по 5 очок. А от точно вдалим можна назвати виступи Валентина Симонюка та Олександра Касянчука (по 4,5) і, особливо, Ігоря Губені. Останній продемонстрував персональний рекорд у 5 очок і, що приємно протягом турніру гра йому давалася легко та невимушено настільки, що в заключному турі рейтинг фаворит Олександр Кохно лише за рахунок досвіду в ендшпілі зумів переграти нашого шахіста.

  За результатами етапу кращі 10 шахістів області здобудуть бали в загальний залік обласних змагань. Також всі результаті будуть прийняті до обрахунку районних змагань.

  Дев'ятий етап не вніс суттєвих змін до загальної таблиці районного кубка. Відзначити варто два моменти. Перший: до десятки увійшов Іллюк Петро, посунувши Кравчука Володимира. І тепер у заключних етапах вони поборяться за право прийняти участь у рейтинговому чемпіонаті району. Другий: боротьба за загальну перемогу триває. Жакун Олексій не дає права на помилку Андрєєву Дмитру. Тож саме цікаве ще попереду!

Турнірна таблиця: 

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.