Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

  Серед багатьох заходів з нагоди святкування Дня селища Володимирець гідне місце посіли шахи. Восьмий етап відкритого кубка району відбувся на відкритому повітрі в центрі Володимирця. Організаторам дуже приємно від того, що турнір користується значною популярністю серед любителів шахів. От і зараз випробувати себе у змаганнях зібрались не лише місцеві, але й гості з Сарн, Клесова, Дубровиці, Березного та міста Рівне. Загалом 40 учасників, серед них дівчата та школярі. Грали за швейцарською системою 9 турів по 10 хв до закінчення партії кожному.

   Найкращий старт та  неабияку готовність до турніру продемонстрував Василь Данилюк – п’ять перемог поспіль серйозний аргумент в боротьбі за лідерство. Чи неправда? Лише у шостому турі в партії проти Жакуна була зафіксована нічия. В той же час лідера постійно переслідували Кукла, Параниця Олександр, Андрєєв, Ткачук, Романюк. Найбільші перспективи у досягненні мети виднілись у Петра Кукли. Але поразка в особистій зустрічі у восьмому турі від Данилюка та у дев’ятому від Жакуна звели нанівець усі награнні старання попередніх партій. То ж фактично після восьмого туру Данилюк був недосяжний і нічия в останньому турі проти Римарчука вже не мала вирішального значення. У підсумку 7,5 очок і ПЕРЕМОГА!!! Другим фінішував Параниця Олександр. Він як і переможець відіграв без поразок, але був в цей день занадто миролюбивим. Третій Андрєєв, четвертий Жакун. П’яте місце посів Анатолій Романюк з Клесова. Кращими в окремих номінаціях були: серед місцевих шахістів Андрєєв, Римарчук, Кравчук;  серед юніорів – Іван Копищик, серед жінок – Наталія Снітко, серед ветеранів – Василь Якимчук, серед ветеранів (70р і більше) Никифор Хомчук. Всі нагороджені грамотами та грошовими призами.

  У загальному заліку після восьми етапів лідерство тримає Дмитро Андрєєв зі 186 балами. Олексій Жакун хоч і за втраченими відстає вже на 8 балів (загальна сума 158, але на один етап менше), все одно зберігає хороші шанси на загальну перемогу. Тут багато що буде залежати від обласного етапу у Кузнецовську. Не менш запеклою буде й боротьба за 3 місце. Наразі третім йде Віктор Параниця (122 бали), четвертим - Андрій Ткачук (117 балів). Але лідером у боротьбі за "бронзу" вбачається Олександр Параниця, в якого 114 балів і етап у запасі. Наступні 5 місць у десятці теж фактично сформовані. Це Андрій Клімцов, Юрій Римарчук, Петро Кукла, Василь Данилюк та Володимир Кравчук. Залишилось тільки вирішити хто яким фінішує. Хоча й тут є одне "але" - Петро Іллюк. Який, за умови участі в останніх етапах, зможе когось витіснити з десятки. Нагадаємо, що саме місце у десятці надає право грати у чемпіонаті Володимирецького району з шахів, який є рейтинговим турніром.

   Турнір організований спільними зусиллями Володимирецької районної федерації (голова Андрєєв Д.В.) та відділу молоді та спорту (начальник Римарчук Ю.А.), а також за підтримки Володимирецької селищної ради (голова Осмолович О.Г.) та ДП ,,Володимирецьке ЛГ’’ (директор Мисько О.С., голова профкому Дерев’янко В.В.)

   Наступні змагання відбудуться в поєднанні з обласним етапом і пройдуть 12-13 вересня у місті Кузнецовськ. До участі запрошуються усі бажаючі.
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.