Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

 Епіцентр шахових змагань Рівненщини минулими вихідними був зосереджений на березі мальовничого Воронківського озера. Четвертий етап відкритого кубка Рівненської області зібрав 34 учасників з Володимирецького, Сарненського, Дубровицького, Березнівського районів, міста Рівне та гостей з Червонограда Львівської області. Грали за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 30 хв. до закінчення партії кожному.

   У результаті впертих, суперечливих, гострих та цікавих поєдинків переможцем турніру зі здобутком 8 очок став рівнянин Олександр Кохно. Друге місце посів Олександр Матвійчук. Його результат 7 очок. На заваді до успіху в нього опинились поразки від Кохно та Жакуна. Третім і єдиним, хто зумів відібрати очки у переможця став Дмитро Андрєєв. У його в активі 6,5 очок. З таким же показником на фініші вийшов Олексій Жакун. він – четвертий. П’ятірку закрив Сергій Клюка – 6 очок.

   Кращий результат серед ветеранів показав Василь Якимчук із Сарн – 5,5 очок. Кращий юніор – Віктор Боцян. Традиційно також серед лауреатів турніру була Наталія Снітко.

  Всі переможці отримали грамоти та грошові призи.

   Хочеться зауважити, що окрім участі у змаганнях шахісти мали гарну можливість файно відпочити та покупатись у цілющих водах озера. Також господарі організували смачну юшку та шашлик та старались частувати гостей, щоб гравці отримали задоволення не лише безпосередньо від гри, але й і від перебування у наших прекрасних та гостинних краях. Звичайно, що після відпочинку, як і минулого року був організований шаховий вечірній чи нічний  бліц з призовим фондом за рахунок, власне, самих учасників. Переможцем шаленого північного марафону став Сергій Клюка 10 з 10. Матвійчук, маючи 8 очок другий, третім став Дмитро Андрєєв – 7 очок.

  Оскільки турнір також буде врахований у залік районних змагань  коротко пройдемось у змінах у загальному заліку. Лідерство продовжує утримувати значно відірвавшись від суперників Андрєєв. У його 140 балів. На другу сходинку, перейшовши сотий бар’єв вийшов Олексій Жакун – 106 балів. Лишається серед призерів Андрій Клімцов – 96 балів. Четвертий Параниця Віктор – 90, і замикає лідируючу п’ятірку Петро Кукла – 82.

  Наступний етап планується провести у кінці липня у Більській Волі. Час та місце будуть оголошені пізніше. До участі запрошуються усі бажаючі.

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.