6 етап. Воронки
Company Logo

  

Кубок 2018

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

 Епіцентр шахових змагань Рівненщини минулими вихідними був зосереджений на березі мальовничого Воронківського озера. Четвертий етап відкритого кубка Рівненської області зібрав 34 учасників з Володимирецького, Сарненського, Дубровицького, Березнівського районів, міста Рівне та гостей з Червонограда Львівської області. Грали за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 30 хв. до закінчення партії кожному.

   У результаті впертих, суперечливих, гострих та цікавих поєдинків переможцем турніру зі здобутком 8 очок став рівнянин Олександр Кохно. Друге місце посів Олександр Матвійчук. Його результат 7 очок. На заваді до успіху в нього опинились поразки від Кохно та Жакуна. Третім і єдиним, хто зумів відібрати очки у переможця став Дмитро Андрєєв. У його в активі 6,5 очок. З таким же показником на фініші вийшов Олексій Жакун. він – четвертий. П’ятірку закрив Сергій Клюка – 6 очок.

   Кращий результат серед ветеранів показав Василь Якимчук із Сарн – 5,5 очок. Кращий юніор – Віктор Боцян. Традиційно також серед лауреатів турніру була Наталія Снітко.

  Всі переможці отримали грамоти та грошові призи.

   Хочеться зауважити, що окрім участі у змаганнях шахісти мали гарну можливість файно відпочити та покупатись у цілющих водах озера. Також господарі організували смачну юшку та шашлик та старались частувати гостей, щоб гравці отримали задоволення не лише безпосередньо від гри, але й і від перебування у наших прекрасних та гостинних краях. Звичайно, що після відпочинку, як і минулого року був організований шаховий вечірній чи нічний  бліц з призовим фондом за рахунок, власне, самих учасників. Переможцем шаленого північного марафону став Сергій Клюка 10 з 10. Матвійчук, маючи 8 очок другий, третім став Дмитро Андрєєв – 7 очок.

  Оскільки турнір також буде врахований у залік районних змагань  коротко пройдемось у змінах у загальному заліку. Лідерство продовжує утримувати значно відірвавшись від суперників Андрєєв. У його 140 балів. На другу сходинку, перейшовши сотий бар’єв вийшов Олексій Жакун – 106 балів. Лишається серед призерів Андрій Клімцов – 96 балів. Четвертий Параниця Віктор – 90, і замикає лідируючу п’ятірку Петро Кукла – 82.

  Наступний етап планується провести у кінці липня у Більській Волі. Час та місце будуть оголошені пізніше. До участі запрошуються усі бажаючі.

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.