Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

   Продовження районного шахового марафону відобразилось у проведенні відкритої першості Володимирецького держлісгоспу з шахів, яка піде у залік відкритого кубка Володимирецького району. Змагання відбулися у суботу 6 червня у смт. Володимирець у спортивному залі районного колегіуму. Грали бліц. Турнір пройшов у сім турів з контролем часу 10 хвилин до закінчення партії кожному. Прийняли участь 17 учасників, з них двоє жінок.
У результаті впертих баталій першу перемогу у поточному році з результатом 6,5 очок здобув представник Дубровиці Олексій Жакун. Гідну конкуренцію йому склав господар змагань Дмитро Андрєєв. Він також відіграв без поразок, але його результат 6 очок. Перешкодив Дмитрові третій призер – Володимир Галаган із Сарн. Нічия у шостому турі між ними лишала Дмитра на другій сходинці, а перед Галаганом відкривала перспективу попадання до призової трійки.       Зашкодити йому міг Петро Іллюк із Березного, але все та ж нічия в останньому турі не дозволила Петрові піднятись на п’єдестал.
   Кращий результат серед жінок продемонструвала Снітко Наталія.
Загалом грали цікаво та гостро. Всі учасники вже, мабуть, скучили за грою, тому турнір пройшов у безкомпромісній боротьбі.
   Організаторами змагань виступили: відділ молоді та спорту РДА, Володимирецька районна шахова федерація.
   Особлива подяка від учасників адресується до керівництва та профспілкового комітету ДП ,,Володимирецьке ЛГ’’
Наступний етап відбудеться в межах обласного турніру. Пройде 27-28 червня на озері у селі Воронки.

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.