Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

  Четвертий етап відкритого Кубка Володимирецького району з шахів відбувся минулої неділі у Дубівці. Грали за швейцарською системою у сім турів по 15 хвилин на партію кожному шахісту. Приємно, що популярність нашого шахового гран-прі стабільно виходить за межі району. От і зараз гравці з Дубровиці, Костополя, Березного та з обласного центру потужно підсилили рівень учасників. 

  В умовах високої конкуренції, а також за великого бажання до перемоги звитягу здобув Дмитро Андрєєв. В його пасиві лише стратегічна нічия з Олексієм Жакуном та вирішальних пів-очка в партії проти Тараса Хильчука. Друге місце посів Жакун. Після участі у фіналі чемпіонату області йому дуже хотілося перемогти, але занадто мирний настрій не дозволив зробити цього. Окрім нічиєї з Андрєєвим він також розійшовся миром з Тарасом Хильчуком та Петром Куклою. Ще один учасник обласного фіналу Василь Данилюк став третім, програвши лише двом лідерам.

  Можливо, несподівано, але наступну сходинку посів наш дебютант Тарас Хильчук. І хоча першу партію він програв Клімцову, потім зумів налаштуватись послідовно виграв чотири партії, а також зіграв нічийні партії з переможцями. Амбіції Андрія Ткачука були зупинені поразками від Андрєєва та Данилюка, а Петро Кукла, хоч і вдало виступав, але все-таки не зумів вклинитись у боротьбу за лідерство – на заваді стали поразка від Андрєєва та нічиї з Жакуном та Толочиком. Найбільшою ж сенсацією стало 16 місце Петра Іллюка з Березного, який був рейтинг-фаворитом змагань. Що ще раз доводить непередбачуваність наших змагань.

  Кращим серед школярів став Артем Кузьменко, кращою серед жінок – Наталія Снітко, кращим серед місцевих шахістів – Олександр Губеня. Цікаво, що всі вони набрали по 3 очка.

  Відбулись принципові зміни і в загальному заліку. Дмитро Андрєєв, набравши 86 балів зумів нівелювати фору в один етап і потіснив з п’єдесталу Андрія Клімцова, який має 80 балів. Третім іде Петро Кукла – 57, за ним Данилюк – 56, п’ятий Жакун – 52. А от далі претенденти на участь у районному фіналі розташовуються щільною групою. І за прогнозами організаторів цьогорічна боротьба за лідерство та перемогу обіцяє бути гострою, цікавою та безкомпромісною.

 

  Турнір був  проведений  за організаційних  зусиль  відділу  молоді  та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (начальник Римарчук Ю.А.) та Володимирецької районної федерації шахів (голова Андрєєв Д.В.) за підтримки ДП ,,Володимирецьке ЛГ’’. 

  А також склад-магазину ,,Молоток’’; ТЦ ,,Полісяни’’; ТОВ ,,Деревообробник’’ та ,,Будгуртівні’’ (м.Кузнецовськ). І, що дуже приємно до нагородження переможців приєднався голова Каноницької сільради Василь Дуляницький. Також шахісти дякують Дубівському сільському  будинку культури за прийом та допомогу в організації змагань.

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.