Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

 

  Чи думав Роберт Фішер, що його ідея нестандартних шахів розповсюдиться так далеко і масово нам не відомо. Але проведення турнірів регіонального рівня з шахів-960 - це вже факт. В межах відкритого кубка Володимирецького району,  традиційно до дня гумору, третій етап грали саме у незвичні, цікаві, гострі, деколи незрозумілі, проте дуже захоплюючі шахи Фішера. Турнір пройшов у Кузнецовську у культурно-дозвілевому комплексі ,,Лісова Пісня’’. Прийняти участь зголосились 30 учасників, з них 2 жінок та 10 школярів. Грали за швейцарською системою у сім турів з контролем часу  15 хв. до закінчення партії кожному

  Зміна стартового розташування фігур, звичайно, внесла корективи у гру учасників. Успіх міг прийти лише до того, хто зміг краще та швидше адаптуватись до внесених змін. Як показав старт турніру окрім визнаних лідерів наших змагань хороший рівень підготовки  продемонстрували також школярі. В кожному турі молодші шахісти перегравали старших та більш досвідчених учасників. Вдалий та впевнений старт продемонстрували визнані лідери Володимирецького гран-прі. По три перемоги з початку турніру здобули Андрєєв, Толочик та Віктор і Олександр Параниці. Далі у лідери вийшов Андрєєв, перегравши Толочика, в той же час Параниці розписали родинну нічию. Подальші нічиї Параниця О. – Андрєєв та Толочик - Параниця В. не вплинули на розвиток подій у боротьбі за перемогу. А от в передостанньому турі Параниця Віктор розійшовся миром з Дмитром Андрєєвим, а Параниця Саша переміг Юрія Мичку і зрівнявся з Дмитром. Доля перемоги на етапі, після синхронно виграних партій останнього туру, залежала від результату протистояння Касянчук - Толочик. За волею коефіцієнтів Бухгольця Олександр представляв інтереси тезки Параниці, а Толочик відповідно відстоював реноме Андрєєва. В результаті впертої боротьбі на дошці в ендшпілі була нічийна позиція, але за рахунок дуже грубої помилки від Толочика, перемогу здобув Олександр Касянчук. Його ж звитяга дозволила Параниці Олександру випередити Дмитра Андрєєва за додатковими показника та тріумфувати у Кузнецовську. Відповідно Дмитро другий, Параниця Віктор третій. Не можна не відзначити вдалий виступ Миколи Касянчика та Володимира Кравчука. Їхній здобуток по  5 очок з 7 і четверте та п’яте місця.

    Лідером у загальному заліку з результатом 62 бали є Андрій Клімцов. Участь у трьох етапах і продемонстровані хороші результати дозволили зберегти лідерство у шаховому пелетоні. На п’яти йому наступає Дмитро Андрєєв, який хоч і відіграв лише у двох турнірах, проте має високий результат у 56 балів. Третю сходинку розділяють Кравчук Володимир та Параниця Віктор – у їх активі по 48. П’ятий Олександр Параниця – він має 46 балів. Далі, можливо неочікувано, але приємно школяр із Кузнецовська Іван Сєров, його здобуток 36. Сьомий незвично низько Петро Кукла. Не дуже вдалі виступи у двох останніх раундах дозволили набрати лише 35 балів. Восьмий Дрималик – 34, за ним Касянчик – 33, і, нарешті, десятий Василь Данилюк, після перемоги в Городці у нього лишилось 30 балів.

   Хочеться відзначити, що турнір відбувся за підтримки ДП ,,Володимирецьке ЛГ’’.  А також склад-магазину ,,Молоток’’; ТЦ ,,Полісяни’’; ТОВ ,,Деревообробник’’ та ,,Будгуртівні’’ (м.Кузнецовськ).  Організатори: відділ молоді та спорту управління освіти молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації, Володимирецька районна шахова федерація  – підлітковий клуб ВП ППО РАЕС та Кузнецовська міська шахово-шашкова федерація. Спеціальну спонсорську допомогу для місцевих шахістів надали підприємці Когут О.С., Хомуйло П.С. та депутати міської ради Бортник В.А., Ковбасюк М.М., Макоєдов О.Б..

  В. о. міського голови, секретар міської ради Ігор Куц  відмітив кращих шахістів серед дорослих та дітей грошовими винагородами. 

  Наступний етап пройде у селі Дубівка 3 травня 2015 р.

 До участі запрошуються усі бажаючі.

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.