Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

   Останній у поточному році районний шаховий турнір відбувся минулої неділі у Рафалівці в приміщенні спортивного залу школи-інтернату. Етап зібрав 28 учасників. Традиційно до місцевих шахістів додались гості з Сарн, Дубровиці, Березного та міста Рівне. Грали сім турів за швейцарською системою з контролем часу 15 хв. до закінчення партії кожному. Старт змагань був очікуваним. Рейтинг-фаворити у двох турах дружньо перемогли своїх опонентів. Три тури без втрат змогли пройти лише три шахісти: Андрєєв, Параниця та Іллюк. В той же час спокійно їм не давали почуватись Жакун та Римарчук.  Олексій чомусь, не звично для себе, був занадто миролюбивим на цих змаганнях. Послідовно до нічиєї проти Римарчука додався паритет у партіях проти Іллюка та Данилюка. І такий сценарій, можливо, і мав би успіх, але в останньому турі треба було грати проти лідера Андрєєва чорними і обов’язковою мала бути лише перемога аби мати шанс на загальний успіх як в турнірі так і в річному заліку. Та до цього повернемось трохи згодом. Напевно щасливий все таки був день у Дмитра Андрєєва, тому що навіть не у зовсім вдалих партіях він домагався перемоги. В його пасиві була дружня нічия проти Параниці. То ж доля перемоги вирішилась у сьомому турі в результаті партії Андрєєв – Жакун 1-0. Таким чином феєричні 6,5 очок і закономірний успіх у Дмитра. Друге місце посів Параниця – 5,5 очок. Третій Петро Іллюк – 5, така ж кількість очок і у Галагана він четвертий. А Жакун лише п’ятий. Його здобуток 4,5 очки.

   Окрім цих результатів звітний етап мав дати відповіді на певні запитання і в загальному заліку. Приємно, що інтрига відносно переможця шахового року зберігалась до останнього турніру. То ж лише після цієї перемоги можна констатувати, що володарем відкритого кубка Володимирецького району з шахів – 2015 став Дмитро Андрєєв. Його здобуток 196 балів. Забезпечив гостроту змагань до останнього дня Олексій Жакун. Маючи 188 балів посів друге, почесне місце. Третій Олександр Параниця – 170. Також за підсумками кубковим змагань сформувалась десятка шахістів, які зіграють у першій лізі на чемпіонаті району – 2016.

  Варто обов’язково виокремити, що шахові змагання після кількарічної перерви повернулись до Рафалівки. І, що дуже вразило – так це дбайлива гостинність від господарів. За це їм велика подяка від учасників турніру. Сподобалось настільки, що по домівках не хотіли розходитись і роз’їжджатись навіть коли вже наступив вечір.

   Підсумовуючи рік хочу сказати, що наші змагання проводились за організаційних зусиль Володимирецької районної шахово-шашкової федерації та відділу молоді та спорту управління освіти райдержадміністрації,  а також за сприяння господарів та території яких ми грали і за підтримки наших спонсорів.

   Всього ми провели 11 етапів, участь у яких прийняли 104 шахісти. Ми і надалі плануємо розвивати та популяризувати шахи у нашому регіоні. То ж до зустрічі на нових стартах!!!
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.