Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

   Передостанній у цьому році етап відкритого кубка району з шахів відбувся минулої неділі у спортивному залі школи у  селі Великий Жолудськ. Турнір зібрав найсильнішу обойму шахістів з північних районів області. Всього прийняти участь зголосились 25 учасників. Грали за швейцарською системою у сім турів по 15 хв. до закінчення партії кожному з гравців. З огляду на загальну боротьбу, напевно, найпотрібніше, до перемоги прагнув Олексій Жакун з Дубровиці. Три поспіль перемоги на старті і лише нічия у четвертому турі проти принципового суперника Андрєєва Дмитра зупинили його стартовий спурт. В той же час його вперто переслідували Кукла, Ткачук, Копищик, Параниця Саша. Власне кажучи, у п’ятому турі чергове програне дубровицьке дербі лишило Андрія Ткачука надій на п’єдестал. А от решта конкурентів, особливо, молодший Параниця ні на мить не давали можливості розслабитись лідеру. І вже  у шостому турі Жакун білими програв проти того ж таки Сашка Параниці і доля призових місць вирішувалась в останніх партіях. Так Жакун переміг Копищика Миколу, а Андрєєв і Параниця зафіксували дружню нічию, яка не принесла користі жодному, тому що маючи по 5,5 очок за  кращими додатковими показниками звитягу святкував Олексій Жакун. Параниця другий, Андрєєв третій, четвертий, і це закономірно, з перебігу турніру Андрій Ткачук – 5 очок; і, нарешті, можливо несподівано, п’яте місце посів Чернєцов Андрій 4,5. Кращий серед місцевих Андрій Кухарець, серед жінок – Наталія Снітко, серед ветеранів – Володимир Галаган. Всі відзначені шахісти отримали грошові призи від організаторів.

   Цікаві зміни відбулись і в загальному заліку. Жакун впритул наблизився до лідера Андрєєва. Варіанти боротьби у Полицях наступні: 1) Якщо Андрєєв виграє етап – переможець! 2) Якщо Жакун виграє етап, Андрєєв другий або Жакун другий, а Андрєєв третій і нижче  – у загальному рівна кількість балів і буде додаткова боротьба , формат якої буде визначений перед турніром. 3) Жакун виграє етап, а Андрєєв посідає третє місце і нижче – загальна перемога в Олексія. Решта варіантів або скорочують різницю між ними або лишають її незмінною. Змінився до того ж і потенційний третій призер. За підсумками останнього раунду в трійку увійшов Олександр Параниця. І саме він з огляду на рейтинг та на краще турнірне положення є фаворитом у боротьбі за бронзу. Весь загальний реєстр можна подивитись на сайті у меню → ТАБЛИЦІ → Таблиця 2015!

  Наступний етап, як уже згадував, відбудеться у Полицях у грудні. Запрошуємо усіх бажаючих.

  Також 1 листопада у Володимирці планується проведення командних змагань. Слідкуйте за оголошеннями на сайті районної федерації.
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.