Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

 

    Шахова Володимиреччина розпочала черговий річний, шаховий марафон. Перший етап відкритого кубку Володимирецького району з шахів відбувся у неділю 1 лютого в селі Довговоля. Традиційно змагання пройшли у приміщенні сільського клубу. Турнір зібрав 17 шахістів.  Грали за швейцарською системою 7 турів по 15 хв. до закінчення партії кожному.

    На старті турніру, як зазвичай, більш рейтингові шахісти розпочали з перемог. Хоча вже у першому турі Артем Кузьменко переміг більш досвідченого Валентина Симонюка, в той же час Дрималик та Губеня зафіксували нічию. Далі Петро Кукла в принциповій партії переміг Володимира Кравчука. Впевнено з трьох перемог розпочав автор цих рядків – А. Клімцов. Лише в четвертому турі в партії проти поточного лідера Юрія Римарчука зазнав першої, і, на жаль не останньої в турнірі, поразки.

  Претенденти ж на перемогу сформувались остаточно після п’ятого туру. Кравчук переміг Римарчука, Кукла вкотре довів свою перевагу проти Клімцова, а Дрималик несподівано програв нашому восьмидесятирічному ветерану Хомчуку.   Петро Кукла свої партії виграв і здобув, напевно, заслужену перемогу (в його пасиві лише поразка від Юрія Римарчука за часом; Юрій мав значну перевагу, але за рахунок грубої помилки Петра. Друге місце за Римарчуком. Він зазнав дуже прикрої поразки від Кравчука. Мав в ендшпілі перевагу чотирьох пішаків проти двох   і програв в результаті  падіння прапорця. Доля бронзи вирішувалась у протистоянні Кравчук – Клімцов. Останній, не зумів нав’язати боротьби, у підсумку Володимир третій, Андрій – четвертий. Замкнув п’ятірку Іван Сєров, показавши при цьому кращий результат серед школярів.

   Наступний етап кубку відбудеться 7 березня у Городці. Вдале географічне розташування має сприяти великій кількості учасників. Тож запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у турнірі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.