Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

   13-14 вересня в Кузнецовську відбувся 7 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Дубровицького, Костопільського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Львівської області, всього 36 учасників. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Боришкевич Роман, 2 місце в Кохно Олександра, 3 місце в Шинкарчука Максима (всі – з Рівного). Цінні подарунки отримали шахісти, які зайняли 1-5 місця, кращі серед місцевих шахістів, школярів та жінок. Перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) та Кузнецовської міської федерації шахів (Президент – Макоєдов Олександр).

    Не зазнавши жодної поразки (6 перемог і 3 нічиї) перемогу в турнірі здобув Боришкевич Роман, який в 7 турі здобув важливу перемогу в принциповому поєдинку з головним конкурентом Кохно Олександром.  Вклинитися в розподіл призових місць намагалися гості з Львівської області (Шведзіцький Петро та Лещишак Ігор), проте перемоги рівненчан: Шинкарчука Максима над Шведзіцьким в 7 турі та Кохна над Лещишаком в 9 турі стали вирішальними в боротьбі за високі місця.

  Також треба відмітити, що цей турнір йде в загальний залік відкритого кубку Володимирецького району. Після звітного етапу  не змогли покращити свої показники лідери районних баталій – Дмитро Андрєєв та Олексій Жакун. А от боротьба за третю сходинку обіцяє бути дуже гострою. На даний момент лідирує Андрій Ткачук маючи 140 балів. Зи ним дихаючи у спину Кукла Петро 127 та Римарчук Юрій 125. І, нарешті, прихованим фаворитом у боротьбі за бронзу, на мій погляд, є Олександр Параниця, який має 108 балів.

   Наступний етап кубку району відбудеться у Великому Жолудську в середині жовтня. До участі запрошуються всі бажаючі.

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.