Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

28 серпня на День селища у Володимирці пройшов 6 етап району з шахів. Змагання проводилися під відкритим небом на центральній площі райцентру. Грали Швейцарку в сім турів. Контроль часу – по 10 хвилин кожному шахісту на партію. Етап зібрав всього 25 учасників (до речі, майже стільки ж, як і турнір у Сарнах, який проводився у День Незалежності, тоді було 26 учасників).
Вигравши перших п’ять партій, та, звівши внічию дві останніх, а отже, набравши 6 очок, етап виграв володимирчанин Дмитро Андрєєв. За інші призові місця напружена боротьба тривала до завершення всіх партій останнього туру, оскільки кожен результат міняв картину у турнірній таблиці. Все через те, що одразу п’ять шахістів набрали по 5 очок, а отже розставити всіх по місцям мав коефіцієнт Бухгольца. У підсумку другим фінішував Олександр Цицюра з Сарн, третім – Іван Хомич з Воронок. Поза призовою трійкою залишились Володимир Галаган (Сарни), Юрій Римарчук (Довговоля) та Василь Якимчук (Сарни), які відповідно посіли четверте, п’яте та шості місця.
По 4,5 очка набрали Володимир Кравчук (Б.Воля) та Іван Красько (В.Жолудськ) ─ за ними сьома й восьма сходинки у турнірній таблиці. Далі йдуть Федір Успенський (Воронки), Андрій Клімцов (Володимирець), Петро Кукла (Кузнецовськ) та Іван Когут (Кузнецовськ) – в них по 4 очка. Когут також був нагороджений за кращий результат серед школярів.
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.