Company Logo

  

Кубок 2020

 

 

 

 

Партнери

 НАШ КРАЙ

 

 

logo

 

 

 

 

 

 

Чи стане традиційним?

14 лютого за ініціативи завідуючого клубом с.Довговоля пройшов районний турнір з настільного тенісу та перший етап кубка району з шахів. Хоча якість тенісних столів сільського клубу, де проходили змагання поступається інвентарю Полицької загальноосвітньої школи, господарю районної першості з настільного тенісу, це не вплинуло на безкомпромісну боротьбу за нагороди. Господарі змагань, маючи нагоду постійно тренуватись в приміщенні сільського клубу, надіялись зустрітись з кращими тенісистами району, які майже у повному складі приїхали відвідати Довговолю. Винятком стала лише відсутність чемпіона з Любахів Дмитра Карабана, який у цей день змагався на баскетбольному майданчику.

Не дивлячись на складні погодні умови сім представників з Володимирця, Жовкинь та Полиць склали конкуренцію семи господарям. Учасники згідно з жеребом були поділені на дві групи, де в коловому турнірі визначили по три сильніших гравці, які продовжили боротьбу за перемогу у фінальній стадії: ними стали чотири тенісистів з Довговолі та двоє з Жовкинь (на тенісному олімпі появилось ще одне село). Вже на першому етапі змушений був припинити боротьбу срібний призер першості району Петро Озеруга з Полиць. Незважаючи на кількісну перевагу, довго-вільці виявили гостинність, пропустивши в число призерів своїх сусідів. Сергій Совгуть, не зазнавши жодної втрати, вперше став переможцем подібних змагань. Друге дісталось господарю Володимиру Пешку. Третє місце за додаткових показників у протиборстві з Андрієм Пешком виборов житель Жовкинь, що має довговільське коріння Віктор Дацький. 

Задоволені хорошою організацією змагань, включаючи грошові винагороди призерам, усі учасники висловили побажання щоб турнір став традиційним.

Андрій Пешко, учасник змагань

 

 

Стартував кубок району з шахів

Кубок району з шахів започаткований за ініціативи шахістів району у 2009 році отримав підтримку і цього року. На перший етап цьогорічного розиграшу кубка району з шахів у Довговолю приїхало чотирнадцять учасників, незважаючи на те що сім гравців з десятки сильніших за підсумками 2009 року не змогли добратись до місця змагань через погодні умови. Натомість вперше прибули на змагання два кузнецовські шахісти. Перед початком турніру від представників з Кузнецовська поступила пропозиція про надання цим змаганням статусу відкритих. Усі учасники підтримали нововведення, згодившись що конкуренція шахістів з інших регіонів лише підвищить рівень змагань.

Перший етап проводився за швейцарською системою з контролем часу по 15 хв у сім турів. З перших турів вияснилось, що гості з Кузнецовська приїхали у Довговолю за призами. Не програвши жодної партії та перегравши призерів турніру перемогу святкував Петро Кукла (6,5 очка), уродженець Городця та житель Кузнецовська. Друге місце в Дмитра Андрєєва (6 очок), на третьому фінішував Юрій Римарчук (5 очок). Лише півочка не вистачило, щоб зачепитись за призову трійку іншому кузнецовцю Анатолію Усаченку. Одразу чотири учасники здобули по чотири перемоги – Світлана Кібиш, Михайло Луковець, Богдан Оксенюк та Леонід Кошмак. У конкуренції з сильними гравцями коефіцієнт Бухгольца, де сумуються очки з зіграними суперниками, виявився кращим у Світлани. Тому п’яте місце та приз за кращий результат серед жінок дістався також перспективній шахістці з Володимирця.

Приз за кращий результат серед господарів також отримала представниця «слабкої статі» Зіна Рипіч, якій не вистачило досвіду подібних змагань, тому надіємось її побачити і в наступних турнірах.

Всього в цьому році заплановано провести дев’ять етапів: чотири у Володимирці та п’ять в населених пунктах району. Розглядається пропозиція проведення одного з етапів у м.Кузнецовськ. Три етапи кубка будуть проходити з контролем часу не менше 25 хв, чотири змагання будуть проходити зі швидких шахів (15 хв) та два турнірі відбудуться по бліцу. Наступний етап відбудеться з класичним контролем часу в першій райцентрівській школі в середині березня.

Юрій Римарчук,

Начальник відділу у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

 
Powered by Шаблоны Joomla. Valid XHTML and CSS.